Новий бьюті тренд.

Познайомтесь із найновішим бьюті трендом, DD cream, що також відомий як, Do-all Duties.

CC cream був найгарячішою новинкою минулого літа, а от із появою DD cream тепер взагалі можна заплутатись. Чи потрібен він мені? Чим СС cream відрізняеться від DD cream? Як підібрати саме тей, що підійшов би мені, коли майже кожна косметична компанія випустила подібну новинку?

Отже, нижче все, що ви мусите знати про СС cream.

DD cream проти CC cream та BB cream

BB cream базується на "beauty balm" (бальзам краси) i "blemish balm" (бальзам, що приховує недоліки). Креми серії ВВ - мультифункціональні відносно по догляду  за шкірою і забезпечують освітлення тону шкіри до природного. Деякі з ВВ cream зволожуючі, деякі - грунтуючі, а також - базові, консілери, сяючі і можуть навіть мати противікову дію. ВВ cream найбільш підходять тим, чия шкіра потребує легкої коректировки і змін. 

СС cream базуються на "color control" (управління кольором) або "color/complexion corrector" (зміна кольору/корректор). СС cream вже пропонує нам більші переваги - поліпшення текстури шкіри, вирівнювання тону шкіри за рахунок видалення будь-яких плям, ознак фотостаріння. СС cream також, як правило, має більш легку текстуру і його легше наносити.

DD cream (виконувати всі зобов'язання) мультиактивний універсальний крем високих технологій для всіх, хто мріє максимального ефекту з допомогою одного засобу. Це виклик часу! Вирівнює тон і поверхню шкіри, протидіє пігментації, бореться із зморшками, придає шкірі тонус і пружність.

Що порібно саме мені?

BB cream справжня знахідка для тих, хто потребує легкого покриття. Що це означає? Якщо  у вас гарна шкіра і у вас є необхідність лише злегка освітлити її тон, то BB cream саме для вас. CC cream має більш щільну текстуру і підійде тим, хто страждає від недосконалостей шкіри, таких як акне, темні плями, веснянки тощо. CC cream має більш лікуючу дію в тей самий час як BB cream - профілактичний. DD cream підійде більш зрілій шкірі, що втратила пружність. Він не закупорює пори, легко розподіляється (достатньо 8 капель на весь день), запеспечує рівний тон без обтяжень!

CC cream, BB cream та DD cream мають містити SPF фільтри!

DD cream від Faberlic

В тей час як самі відомі бренди розділяють BB та CC креми на два окремі продукти, щоб як можна більше отримати коштів від їх продажу, компанія Faberlic  навпаки - поєднала дію "beauty balm" та "color corrector" додавши ще й антивікову дію! Навідміну від попередників, DD cream підходить для всіх типів шкіри! Обмеження за віком - "40+".

 

А Ви вже спробували "DD cream"?